Yaşar AssistHAVAALANI SERVİSİ

Yoğun bir iş temponuz var. Sık sık seyahat ediyor, aracınızın bakımı için servise götürecek zamanı yaratmakta zorlanıyorsunuz.

O halde size bir teklifimiz var !Sizi adresinizden alıp, aracınızla birlikte havalimanına transferinizi yaparak sizi uğurlasak, siz işlerinizle meşgul olurken biz aracınızın bakını yapıp, döneceğiniz saatte aracınızla sizi karşılayarak tekrar adresinize bıraksak ne dersiniz?

Üstelik tüm bunlar için bir ücret ödemeyeceğiniz gibi, sizi otoparkta yer aramaktan, otopark ücreti ödemekten de kurtarsak üzerine birde seyahat sigortanızı hediye etsek.

Şimdi tüm bunlar ve daha fazlası bir tık ötenizde. Yapmanız gereken sadece seyahatinizden 24 saat önce bizimle 0232 461 1 800 numaralı telefondan veya  Burayı tıklayarak online sistemimiz üzerinden iletişime geçmeniz. Hepsi bu kadar.

YOL YARDIM / ÇEKİCİ

Yol Yardım aracımız 7 gün 24 saat hizmetinizde.

ARAÇ MUAYENE HİZMETİ 

Araç muayenesi, öncesinde yaptırmanız gereken kontroller de dikkate alındığında zaman açısından zahmetli bir işlemdir.Üstelik muayeneden geçmeyen bir unsur nedeni ile bunu düzeltmek ve tekrar muayene için aynı prosedürleri yerine getirmek süreci uzatacağı gibi değerli zamanınızıda almaktadır. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak Yaşar Assist, aracınızı adresinden alıyor, muayene öncesi kontrolleri yapıyor, muayene işlemlerinizi tamamlayıp aracınızı adresinize teslim ediyor. İsterseniz araçsız kalmamanız için size çok uygun fiyatlarla yedek araç tahsis ediyor.

Hemen randevu almak için tıklayınız

GECE VARDİYASI

Mesai saatleriniz izin almanıza engel , Hafta sonu da size kalsın istiyorsunuz.

Ancak aracınızı servise götürecek zaman bulamıyorsunuz. Bu artık bir sorun değil. Hafta arası 19:00- 21.00 saatleri arasında için randevu almanız yeterli.

Hemen randevu almak için tıklayınız

      ADRESE TESLİM

Siz zahmet etmeyin !

Biz aracınızı evinizden alır, bakımını yapar yine istediğiniz adrese teslim ederiz. 

Hemen randevu almak için tıklayınız

 

AKSESUAR VE EKİPMAN KİRALAMA

Port bagajınızı, kayak ekipmanınızı koyacak yeriniz mi yok ?

Yılda bir seyahat için satın almaya değmez diye mi düşünüyorsunuz ?

Kolayı var . Kiralayın ! 

Hemen kiralamak için arayın 0 232 461 1 800

Canlı Destek

  

LiveZilla Live Chat Software
 

Tıklayın. Zaman kazanın..

SİGORTA ACENTALIKLARIMIZ

MODELLER

Tüm Modeller

MODELLER

Tüm Modeller

2. EL ARAÇLAR & OTOMOBİLLER

2. EL ARAÇLAR & OTOMOBİLLER