Sosyal Sorumluluk Projeleri

Gelecek Kuşaklar Orman Yok Demesin..

Yaşar Grubun Ege Orman Vakfı ile birlikte yürüttüğü proje ile Bornova Laka Köyünde bir orman yeşeriyor...

“Yarını yaratacak gerçekler bugünden yaşanarak kazanılır”

Yarın bu gün bizim yaptıklarımızın ya da yapmadıklarımızın sonuçlarını çocuklarımız, gelecek nesiller yaşamaya devam edecekler.

Bu nedenle bizlerin, kurumların bugün bu topraklarda yaşayanlar olarak iş, istihdam, üretim gibi ticari değerlerin dışında da gelecek nesillere bırakacağı sağlıklı, temiz ve doğallığı korunmuş bir çevre bırakma borcumuz var. Özellikle “bir zamanlar yeşil İzmir” diye anılan şehrimizin giderek ağaçsızlaşması nedeni ile bozulan ekolojik yapısı nedeni ile bu gün sebep olduğu ve yarın büyüyerek sebep olabileceği tüm olumsuz etkileri ciddi bir şekilde düşünmek ve bu olumsuzluğu ortadan kaldırmak için kurumlar olarak da katkı yapmamız gerektiğine inanıyoruz.

Yaşar Grup olarak sahip olduğumuz sosyal sorumluk anlayışı çerçevesinde Ege Orman Vakfı ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu proje ile müşterilerimizin şirketlerimizden yapacakları alışverişlerinde ödedikleri ücretlerin bir kısmını Bornova Laka Köyündeki bu alanda “müşterilerimiz adına bir fidan” olarak gelecek nesillere armağan ediyor, başta koşullar her ne olursa olsun ülkesi, bölgesi için değer ve kaynak yaratmaya devam edecek olan grubumuzu var eden tüm müşterilerimize ve işbirliği için Ege Orman Vakfına katkılarından dolayı teşekkür ediyor, önümüzdeki günlerde fidan sayımızı arttırmak sureti ile Yaşar Plaza Korusunu orman niteliğine dönüştüreceğimizi müjdeliyoruz.


Kariyerimi Planlıyorum

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının kariyerimi planlıyorum seminerine Yaşar Plaza ev sahipliği yaptı.

Otomotiv sektörünün tanıtımı ve otomotiv sektöründeki kariyer imkanlarının konu alındığı seminere katılan 18 orta öğretim öğrencisine vakıf yetkilileri eşliğinde verilen seminerde,

 

 

  • Kariyer planlamada dikkat edilecek hususlar
  • Kariyer seçiminde kişilik analizinin önemi
  • Otomotiv sektöründe kariyer
  • Kişisel donanımın Kariyerle uyumu
  • Otomotivde Satış ve Pazarlama Stratejileri
  • Kariyerin hayat standartlarına etkisi

konuları ele alınmasının yanı sıra otomotiv hizmetleri iş  birimleri gezilerek tanıtıldı.

MODELLER

Tüm Modeller

MODELLER

Tüm Modeller