Müşterilerimizden Mektuplar

Semih Karaege 

Syn.yetkili 07.07.2015 tarihinde 35 .....8 plakalı aracımı yetkili servisinize randevum olmamasına rağmen getirdim buna rağmen servis danışmanlarınız benimle hızlı bir şekilde ilgilendi göstermiş olduğu servis deneyimi müşteri karşılama bilgisi satış sonrası deneyimi ve Güler yüzlü davranışından dolayı emeği gecen tüm servis çalışanlarına sonsuz teşekkür eder yaşar grup olarak verdiğiniz hizmetten dolayı tebriklerimi sunarım.

 


Emrah YILDIRIM
Bölge Şefi

KARLAND Otomotiv
Ürünleri San. Tic. A.Ş

İyi çalışmalar Değerli Yaşar Plaza Yöneticileri ve Çalışma Takımı,

2008 Ağustos ayında Karland Otomotiv A.Ş adına Renault Clio III model aracımı Yaşar Plaza Servisinize getirmekteyim. Servisinize gerek periyodik bakımlar için gerekse arızalarım için gelip ve her geldiğim gün bir öncekinden daha profesyonelce yaklaşımla kısa sürede sonuç odaklı çözümler gerçekleştirilmektedir.

''Disiplin dışarıdan verilebilir ama asıl olan içten gelendir.''

Bu disiplini ve içtenliği sağlayan Sayın Yaşar ZEYTİN'E teşekkürlerimi sunmaktan mutluluk duyarım.

Kullanmış olduğum Renault Clio III aracımı 17.Ocak.2009 tarihinde yine servisinize, 40.000 km. periyodik bakımı ve belirttiğim birkaç can sıkıcı olmayan arızalarım için Servis Danışmanıma teslim edip gerekli ilgiyi göstererek aracımla ilgili sorularım ve bakım-onarımı için öncelikle hem kendisi hem de Servis Şefi, Kalite Kontrol Sorumlusu ve Kaporta-Boya Sorumlusu güven verici cevaplarıyla ve verdikleri bakım-onarım hizmetleriyle, karşılamadan yıkama bölümünüze kadar olan tüm kadronuz bir kez daha gülümseyerek servisinizden ayrılmama vesile olmuşlardır.

''Bizi mutlu eden bir şeyin sahibi olmak değil, tadına varmaktır.''

Bu mutluluğu bana ve diğer müşteri portföylerinize de aynı özenle hissettirip tadına vardıracağınızdan hiç şüphem bile bulunmamaktadır.

Ateş yürüyüşü:

''Kişilere kendilerini güçlendirecek, korku ve diğer kısıtlayıcı faktörlere rağmen eyleme geçebilecek ve sonuçlar üretebilecek şekilde durum ve davranışlarını nasıl değiştireceklerini öğretir. Şimdi ateş üstünde yürüyenler, ilk geldiklerinde bu işin imkansız olduğunu düşünenlerdir. Fakat onlar fizyolojilerinin ve iç temsilcilerinin nasıl değiştirileceğini öğrendiler. Ne yapabileceklerine ilişkin iç temsilcilerini değiştirince; ateş üzerinde yürümek korkunç bir şey iken, yapabileceklerinden emin oldukları bir olay haline dönüştü. Şimdi onlar kendilerini bütünüyle becerikli duruma sokabilmekte ve daha önce yapılmasını imkansız gördükleri eylem ve sonuçları üretebilir duruma geçebilmektedirler.''

Anthony Robins, Sınırsız güç

BAŞARILARINIZIN VE PERFORMANSINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM!!!

Saygılarımla..

Merhabalar;

Yaşar Renault Teknik Servisinin Tüm Personeli, aracımızla ilgili yaşadığımız problemleri, göstermiş oldukları; İncelik, Güler yüz ve Sorun Çözme Tekniklerindeki Hayran Kalınacak Düzeydeki Profesyonellikleri sayesinde mutluluk içinde çözülmesini sağlamaları, gerçekten biz müşterilerinizi çok duygulandırıyor…

Gönülden Teşekkür Eder, Başarılarınızın Artarak Devam Etmesini Dilerim.

‘’USTA KAPTANLAR, MAHARETLERİNİ VE SAYGINLIKLARINI, ATLATMIŞ OLDUKLARI FIRTINALARLA ELDE ETMİŞLERDİR...’’ EPIKTETOS

Nurullah Erdem
Ankara

Merhabalar;

Sayın Yetkili,

………. plakalı aracımın bakımını sizin servisinizde yaptırdım. Servise geldiğim andan itibaren servis elemanlarının güler yüzü ve yakın ilgileri ile karşılanmak ve işlemlerimi yaptırmak gerçekten çok memnuniyet verici.

Ankara'da ikamet etmeme rağmen aracımın bakımlarını İzmir'e geldiğim tarihlere denk getirip yaklaşık 2-3 yıldır tüm bakımlarımı servisinize yaptırıyorum. Bunun en büyük sebeplerinden birisi servis danışmanlarınızın göstermiş olduğu yakın ilgi alaka ve insana güven veren samimi, içten, güler yüzlü yaklaşımıdır. Kendilerinin göstermiş olduğu bu dostane tavırlar nedeniyle Yaşar Reno'ya büyük bir güven duymama sebep olmuş; Ankara'da da birçok büyük Renault servisi olmasına rağmen aracımı büyük bir güvenle servisinize teslim etmeme ve hiçbir kuşku duymadan tüm işlemleri yaptırmama vesile olmaktadır.

Öncelikle kendilerine ve tüm servis elemanlarınıza; müşteri memnuiyetini böylesine önemsediğiniz için siz yetkililere teşekkür ederim.

Nurullah ERDEM

Hamza Balkan
İzmir

Merhabalar;

Sayın Yetkili,

Sn. Yönetici

Tüm çalışanların toplamı kadar ilgi ve alakanın en yüksek derecesinde içten ve samimiyetle gelen kişileri ağırlama ve memnuniyeti ön plana alan mesleğini ve insanları seven böyle bir personeliniz olduğu için sizinde memnuniyetiniz olduğunu emin olduğum için Tüm Yaşar Grup çalışanlarına tüm kalbimle sevgi ve saygılarımı bildirir. Kurban bayramınızı kutlar. Memleketim adına hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. Hamza Balkan

Adem Sarıçiçek
İzmir

Merhabalar;

Sayın Yetkili,

Sn. Yönetici

YAŞAR GRUP Müşteri Temsilciliğine,

Servisinizde revizyon ettirdiğim aracımı teslim aldıktan sonra, bir takım teknik ve parça sorunları ile karşılaştım. Bahse konu sorunları internet aracılığı ile firmanıza bildirdikten kısa bir süre içerisinde cevap aldım. YAŞAR PLAZA'da sorunlarım üst seviyedeki yöneticilerce ele alındı ve en küçük ayrıntısına kadar incelendi, tespit edilen hususlar ise en kısa sürede giderildi. Firmanızın müşteri memnuniyetine gösterdiği hassasiyet benzer firmalarda ender rastlanan bir durumdur. Renault marka araç sahibi olmanın ayrıcalığını sizi tanıdıktan sonra daha iyi anladım.

Adem SARIÇİÇEK

E.Dz.Kd.Bçvş.

MODELLER

Tüm Modeller

MODELLER

Tüm Modeller