Kullanım Koşulları

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketlerine aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan içeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketlerine ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.

MODELLER

Tüm Modeller

MODELLER

Tüm Modeller