İş Başvurusu

Merhaba,

Muhtemelen şu anda belkide hayatının akışını değiştirecek bir başvuru yapıyorsun. Bir süredir hayalini kurduğun yeni bir iş, yeni bir başlangıç için. Bu başvuruyu göndermeden önce sana iletmek istediğimiz bir iki küçük notumuz var. Dikkate almanı dileriz.

-Öncelikle bilmelisinki eğitimin, bireysel başarıların, daha önce çalıştığın yerler, belkide ödüllerin bizi çok etkileyecektir. Ama inanki bizi daha çok etkileyecek olan senin "ne kadar iyi bir takım oyuncusu" olduğun olacak. Çünkü biz vardığımız ve varmak istediğimiz her yere "birlikte" ve "biz" olarak koşuyoruz.

-Projelerin kesinlikle ilgimizi çekecek ve bizi heyecenlandıracaktır.CV'nde bunları arayacağımıza "söz" veriyoruz. Çünkü buna çok önem veriyoruz. Özellikle bu projeler "inovatif" yani ticarileştirilebilir yaratıcı özellikler barındırıyorsa.

-Evet biliyoruz.İlk hedefin bir işe girmek. Umarızki bu hedefine birlikte erişelim. Ancak sonraki hedeflerinin "yükselmek" dışında neler olduğunuda gerçekten çok merak ediyoruz.

-Mülakata çağrıldığında sana "Yağmurlu bir gecede arabanla gidiyorsun, duraktaki üç kişiden sadece birini alacaksın" gibisinden sorular sormayacağımızdan emin olabilirsin. Ama senin bize katacağın güçle birlikte hangi "farkı" yaratacağımızı anlamak isteyeceğimiz kesin.

-Şuna emin olabilirsin; birlikte çalışmaya başladığımızda bireysel ve mesleki performansını en üst düzeye çıkarmak, için sana  "her zaman yakın"  ve "destekleyici" olacağız. Sana fikirlerini özgürce ifade edebileceğin, önerilerini titizlikle değerlendireceğimiz bir ortam sunacağız. Görmek istediğimiz tek şey senin bu "farkı" yaratma çaban.

Şimdi bunları gözünün önünden geçirip ve "siz beni arıyorsunuz" diyorsan, haydi buraya tıkla ve gönder başvurunu.

MODELLER

Tüm Modeller

MODELLER

Tüm Modeller