Hakkımızda

Yaşar Grup’un temelleri 1998 yılında Yaşar Zeytin tarafından 150 m²'lik kapalı alanda otomotiv sanayinde sadece mekanik servis hizmeti vermek üzere küçük bir işletme olarak kurulan Yaşar Motorlu Araçlar Ltd. Şti. ile atılmıştır.

Zaman içerisinde araç satış, boya, karoseri ve yedek parça hizmetlerini de bünyesine katan işletme Yaşar Motorlu Araçlar Ltd. Şirketine dönüşerek, 2004 yılında Renault Mais’den Satış ve Servis Yetkisi almış ve faaliyetlerine 3.500 m²’lik alanda entegre bir yapıda sürdürmeye başlamış, 2004 yılından itibaren de Hatice Zeytin Sigortacılık şirketi ile sigortacılık sektörüne adım atılmıştır.

Gelişim ve değişimin sürekliliğine olan inançla;

2007 yılında başlatılan kurumsal yapılanma çalışmaları ile yerel liderlikten, bölgesel liderliğe geçiş stratejisi oluşturulmuş, bu stratejinin bir sonucu olarak bir yandan otomotiv ve sigortacılık faaliyetlerindeki mevcut yapı geliştirilirken diğer yandan yeni faaliyet alanları olarak Turizm, İnşaat, Operasyonel Leasing ve Filo Yönetim Hizmetleri sektörlerine de girilerek marka grup değerileri oluşturan önemli adımlar atılmıştır.

Kuruluşunun 18. yılı olan 2017'de İzmir Kemalpaşa/Ulucak mevkiinde yer alan 5.000 m2'lik yeni tesisine taşınan Yaşar Grup, müşterileri, çalışanları ve işbirliği ortaklarından aldığı güçle ülkesine değer yaratan hizmetleri nice yıllarda başarı ile üretmeye devam edecektir.

Yaşar Grup Kurumsal